Web Analytics

Tag: Efi

Në Big bëre sikur kishe të dashur jashtë‘, re agon menjëherë Efi

Big Brother Vip mund të ketë mbaruar për ish-banorët por jo për ndjekësit e tyre të cilët mesa duket...

Efin e vënë në siklet “Flet vetëm për Luizin”, ky është reagimi i saj

Efi eshte nje nga personazhet me te komentuar te BBVA. Sa ishte pjese e shtepise ajo kishte shoqeri me Luiz...

A i ka shkuar Kiarës për vizitë në shtëpi? Efi befason me përgjigjen

Efi Dhedhes, e ftuar në panelin e “Top Arena”, në një intervistë me Alesia Bamin, zbuloi më shumë për...

Efi do u’a hapë sytë me fotot provokuese në bikine nga pushimet

Efi Dhedhes, e njohur për pjesëmarrjen e saj në "Big Brother VIP Albania", vazhdon të jetë në qendër të...

Në BBVA miq të ngushtë, por Efi tani thotë se nuk do t’i flasë kurrë më Luiz Ejllit

Efi Dhedhes shkaktoi një zhurmë të madhe gjatë qëndrimit të saj në Big Brother VIP Albania 2. Pas largimit nga...

U deh në Big Brother Vip Albania, por ky veprim i kushtoi shtrenjtë Efi Dhedhes

Një nga momentet që u komentua  mbreme në “Cherry on Top”, ishte edhe ai i dehjes së Efi Dhedhes...

Duket më e re se e bija, njihuni me nënën bukuroshe të Efit

Efi Dhedhes, një nga ish-pjesëmarrëset e njohura të "Përputhen", ka qenë në qendër të vëmendjes për një kohë të...

Efi i del kundër deklaratës së Ledionit, habit me reagimin

Moderatori Ledion Lico bëri një deklaratë të shtunën në Prime duke thënë se secila vajzë duhet të vishet ashtu...

Efi publikon foton më të ëmbël me vëllain e saj

Efi Dhedhes është shumë pranë publikut përmes aktivitetit të saj në mediat sociale. Pak minuta më parë ajo ka ndarë...

E papritur, Efit i kushtojnë edhe poezi në një libër! Ajo befason me reagimin!

Efi Dhedhes është ish banorja e BBVA e cila ishte edhe një nga 4 finalistët. Së fundmi ajo ka hapur...

Ja kush po e ngroh Efin

Efi është një personazh mjaftë i komentuar. Ajo muaj më parë deklaroi se po jeton jetën e lumtur si vajzë...

Pasi po i quajnë “motra binjake”, Elvana e Efi bëhen bashkë dhe publikojnë foto krah njëra tjetrës

Shumë shpesh kemi dëgjuar se Efi dhe Elvana kanë një ngjashmëri të madhe bashkë. Duket se më në fund dy...