Web Analytics

Etiketim: Efi

Në bekine, Efi ‘tranon’ ndjekësit me vallëzim provokues

Efi Dhedhes publikoi një video të re në Insta Story.Ajo shihet e veshur në bekine duke marrë vëmendje me trupin e bukur.Por, ajo nuk...

Kështu ‘dridhin’ gjoksin Efi e Mikela kur dalin në mbrëmje

Efi dhe Mikela janë bërë shoqe të mira.Megjithëse sa ishin pjesë e Përputhen nuk kishin lidhje kaq të ngushtë ato tani shihen shpesh pranë...

Grimerja e ndryshon kaq shumë në pamje Efin

Efi Dhedhes, ish konkurrentja e Përputehn ka publikuar disa foto të reja.Ajo shihet nga grimerja derisa me grimin duket mjaft ndryshe.Së fundmi ajo po...

Efi bën ndryshim në dukje

Efi Dhedhes pushoi disa ditë në bregdet ku solli foto të shumta.Por nga deti ajo ka thënë që i janë dëmtuar flokët.Andaj vendosi që...

Këta janë dy ish-konkurrentet e vetëm të Përputhen pjesë e programit...

Perputhen nuk do ta shohim me ne ekranin e Top Channel.Siç është bërë e ditur do nis verës formati shqiptar i ‘Too hot to...

Efi i bën zoom gjoksit veshur në bekine

Efi Dhedhes, ish konkurrentja e Përputhen po sjell foto nga pushimet.Me format e bukura trupore ajo merrë gjithmonë vëmendje.Së fundmi publikoi një video veshur...

Efi sjell foto në bekine, ‘tranon’ ndjekësit

Efi Dhedhes ka vënë në pah format perfekte trupore.Ish konkurrentja e Përputhen po shijon pushimet në bregdet nga ku nuk mungojnë as fotot e...

Efi  ngelet pa lekë në pushime

Efi Dhedhes është konkurentja e “Përputhen”, e cila po qëndron mjaftë aktive në të gjitha rrjetet sociale.Tash e disa ditë ajo po bënë pushime,...

Në mes të rrugës, Efi me mini fund kaq të shkurtër

Efi, ish konkurrentja e Përputhen po shfaqet atraktive.E veshur me rrobat me të shkurtra ajo pëlqen që të tregoj format superseksi.Së fundmi ajo ka...

Mikela flet troç, tregon se çka ka bërë Efi pas daljes...

Në puntatën e sotme, Efi u rikthye në emision duke folur për emocionet që I ka kaluar gjatë programit të dashurisë.E pyetur nga moderatorja...

LAJMET MË TË LEXUARA