Web Analytics

Duket më e re se e bija, njihuni me nënën bukuroshe të Efit

Botuar nga: InfoKosova

Efi Dhedhes, një nga ish-pjesëmarrëset e njohura të “Përputhen”, ka qenë në qendër të vëmendjes për një kohë të gjatë për shkak të prezencës së saj në programin televiziv.

Pasi përfundoi aventurën në “Përputhen”, Efi vazhdoi të jetë prezente në skenën televizive, duke qenë pjesë e show-it “Big Brother VIP Albania”.

Edhe pse nuk arriti të shpërblehet me një vend në ekranin televiziv pas përfundimit të “Big Brother VIP Albania”, Efi është e shpeshtë në rrjetet sociale, duke ndarë momente dhe përvoja të saj me ndjekësit e saj.

Në një kthesë të re, Efi ka vendosur të na njohë me një person shumë të veçantë në jetën e saj – nënën e saj, Manjolen.

Në fotot dhe postimet e saj të fundit, Efi na sjell një pamje të saj bashkë me nënën e saj, Manjolen, e cila duket më e re se e bija.

Kjo paraqet një surprizë për ndjekësit e Efit, duke shtuar edhe më shumë kuriozitet për të njohur më shumë për familjen e saj dhe historinë e tyre të përbashkët.

Shiko videon:

Të FUNDIT