Web Analytics

Tag: Elsa Lila

Befason banorja e Ferma Vip: Jam e bindur se Michael Jackson është ende gjallë

Këngëtarja Elsa Lila është e njohur për opinionet e saj të guximshme dhe për besimin e saj në teoritë...

Këngëtarja e famshme shqiptare pjesë e Ferma Vip!

Nesër në mbrëmje, “Ferma VIP” pritet të fillojë në ekranin e Vizion Plus në moderimin e Fjoralba Ponarit. Gjithashtu...