Web Analytics
Ballina Etiketimet Elvana Gjata

Etiketim: Elvana Gjata

“Digjet” rrjeti, zhvishet Elvana Gjata

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata, vazhdon të jetë një emër shumë i dashur për publikun. Elvana është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku ndan me...

Elvana shfaqet me çizme të gjata deri te vithet, reagon nëna...

Këngëtarja Elvana Gjata ka pasur një paraqitje interesante sonte në rrjetet sociale. Aq interesante saqë duket se ka tërhequr edhe vëmendjen e nënës e këngëtares...

‘Ah ta marrtë dreqi’, Elvana Gjata përballet me momentin e sikletshëm...

Në performanca live shpeshherë mund të ndodhin ngatërresa ose të papritura dhe kështu i ka ndodhur Elvanës kur ishte e ftuar në emisionin “NIN”,...

Fansi tërheq fort Elvana Gjatën nga skena! Ja REAGIMI që nuk...

Elvana Gjata tashmë është më aktive se asnjë sezon veror në skenën shqiptare, të paktën këto vitet e fundit. Këto koncerte kanë rezultuar mjaft të...

Loredana poston foto me Elvanën, kështu duken të dyja pa grim

Ditë më parë i pamë me foto e video duke përqafuar njëra tjetrën. E pas këtyre fotove publiku menjëherë aluduan për një projekt të mundshëm...

“Gruja jem”, ja kush e thërret publikisht Elvana Gjatën

Këngëtaret shqiptare Loredana Zefi dhe Elvana Gjata përveq që i bashkon skena muzikore ato duket se kanë dhe një raport të mirë shoqëror. Së fundi,...

Kush i ndihmoj Elvanes ta veshë këtë fustan kaq të ngushtë?

“Çelu” mbanë titullin mini albumi i fundit i këngëtares Elvana Gjata, që publiku vazhdon ta dëgjoj me ëndje. Bukuroshj e skenës sonë, këtë periudhë është...

Dilema e fundit e fansave është: A e kanë bërë gjoksin...

Vajzat e showbiz-it i shohim gjithmonë të kurura në detaje dhe imazhi i tyre del perfekt në syrin e publikut. Jo vetëm yjet botërore, por...

Kështu e përqafojnë dhe puthin njëra tjetrën Elvana dhe Loredana

Elvana dhe Loredana u bënë bashkë mbrëmë. Ato u panë në shoqëri të stilistit Valdrin Sahiti, shkruan InfoKosova. Më vonë ato postuan një video derisa shihen...

Elvana Gjatës i bie dera në tokë, ky është reagimi i...

Elvana Gjata ka publikuar njëmoment interesant në Instagram Këngëtarja Elvana Gjata, ka publikuar në profilin e saj në Instagram një video ku shihet duke e...

LAJMET MË TË LEXUARA