Web Analytics

Tag: Elvana Gjata

Elvana Gjata në lidhje me artistin më të famshëm nga Kosova?!

Ditët e fundit në rrjet po qarkullon se mes Elvana Gjatës dhe Ylli Limanit mund të jetë një lidhje...

Pasi po i quajnë “motra binjake”, Elvana e Efi bëhen bashkë dhe publikojnë foto krah njëra tjetrës

Shumë shpesh kemi dëgjuar se Efi dhe Elvana kanë një ngjashmëri të madhe bashkë. Duket se më në fund dy...

E krahasojë veten me Elvana Gjatën, ish-banori ironizon keq me Nita Latifin

Gazetari i njohur Ronaldo Sharka ka thumbuar keq këngëtaren Nita Latifi. Kjo e fundit dha së fundmi një intervistë ku...

Noizy ka dy fjalë për Elvana Gjatën

Reperi i mirënjohur, Noizy, vazhdon të jetë mbështetës për kolegët e tij gjithmonë. Së fundmi, ka postuar një video të...