Web Analytics

Elvana Gjata në lidhje me artistin më të famshëm nga Kosova?!

Botuar nga: InfoKosova

Ditët e fundit në rrjet po qarkullon se mes Elvana Gjatës dhe Ylli Limanit mund të jetë një lidhje romantike.

Edhe pse dyshja këto dyshime po i bëjnë më të mëdha me veprimet e tyre,

Prekjet, shikimet dhe shume detaje që të dy po bëjnë së bashku në performanca në vende të ndryshme, po lënë të kuptohet se mes tyre ka diçka më shumë.

Artistët nuk kanë pohuar apo mohuar një lajmë të tillë, por pamjet flasin vet./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT