Web Analytics
Ballina Etiketimet Enca Haxhia

Etiketim: Enca Haxhia

Publikohen pamjet nga videoklipi i Encës me Beartin

Enca ka premtuar se 2021 do të jetë viti i saj dhe se do e shijojë në maksimum. Teksa ishte me pushime në Dubai ajo...

Encën e ‘tradhton’ çarçafi i shtratit, i del komplet gjoksi

Enca ka publikuar fotografi nga shtrati. Enca Haxhia njihet si një këngëtare e 'nxehta' e estradës shqiptare. Këngëtarja në Instagram shpesh publikon foto dhe në këtë...

Enca e quan veten gocë “hallall”

Ditë e re, provokim i ri nga Enca. Enca Haxhia konsiderohet si një nga këngëtaret më seksi dhe provokuese të estradës shqiptare. Nuk kalon ditë pa...

Çka i bëri bashk Encën dhe Dafina Zeqiri

Në mesin e estradës shqiptare shumë artistë mund të kenë raporte të mira mes vete. Një shembull shumë i mirë kësaj është raporti me dy...

Enca pozon me këmbë të hapura

Këngëtarja Enca nuk lë ti kalojë ndonjë ditë pa provokuar. Ajo njihet si njëra nga femrat e shoubizit që çdo herë provokon duke ekspozuar linjat...

Enca publikon foto pa grim, vëmendja shkon diku tjetër

Enca ‘nguci' fansat me foton e fundit, ku shfaqet me fustan të shkurtër. Enca Haxhia po sjell imazhe të shumta nga pushimet që po i...

Djem a jeni gati, Enca po kërkon një djalë të bukur...

Enca Haxhiu duket se po sjell një hit të ri. Këtë e bëri të ditur përmes një psotimi në insta story, shkruan InfoKosova. Ajo ka kërkuaj...

Enca bëhet me “Range Rover” të ri

Për Encën s’kishte k.rizë në pandemi. Këngëtarja e njohur Enca Haxhia ka vendosur që t’i bëjë vetes një dhuratë luksoze. Ajo ka blerë një veturë të...

Kështu fol me veten Enca Haxhia

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më unike e të sinqerta të estrades. Ajo nuk e ka problem të thotë gjitha gjërat ashtu si i...

“Sa e ke natën?” Enca nuk ja kursen përgjigjen fansit

Enca sot ka qenë mjaft aktive në Instagram, ku ka biseduar me fansat e saj. Ylli i muzikës publikoi edhe një mesazh që i kishte...

LAJMET MË TË LEXUARA