Web Analytics

Tag: Erion Veliaj

Askush nuk e dëgjoi? Çfarë i tha Erion Veliaj Luiz Ejllit para se ta celebronte

Finalja e madhe e ‘Big Brother VIP’ ka dhuruar emocione dhe surpriza pafund jo vetëm për pjesëmarrësit por edhe...