Web Analytics

Tag: Erzina

Nusja e Mc Kreshes ankohet, djali i saj i vogël nuk po e lë rehat as në këtë vend

Nusja e reperit Mc kresha shpesh ndan pamje nga jeta e saj e përditshme. Ndërsa nuk mungojnë as fotot me...

Gruaja e Mc Kreshes publikon foton më të bukur me Kreshen dhe vajzën e tyre

Erzina është bashkëshortja e reperit të njohur Mc Kresha. Ajo është goxha aktive në rrjete scoiale ku tashmë sjell shpesh...

Gruaja e Mc Kreshes sjell video ‘romantike’ me Kreshen në ambientet e shtëpisë

Mc Kresha dhe Xina, bashkëshortja e tij sot kanë nisur ditën krejt ndryshe. Çiftit nuk po i pengojnë ditët me...

Si do të reagoj Kresha? Gruaja e tij e imiton dhe publikon videon në TikTok! (Video)

Erzina është e njohur në publik si bashkëshortja e reperit të dashur për publikun Mc Kresha. Ata janë edhe prindër...

Nusja e Mc Kreshes sjell foto mahnitëse, kaq me stil është veshur

Erzina është e njohur në publik si gruaja e reperit Mc Kresha. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku...

Gruaja e Mc Kreshes publikon foton e ëmbël me Kreshen dhe vajzën e tyre

Reperi i njohur Mc Kresha është mjaft i rezervuar sa i përket jetës private. Por, gruaja e tij Xina është...