Web Analytics

Tag: Fatjon Kuqari

Ditë javë pasi doli nga Big Brother, Fation Kuqari në lidhje të re dashurie?

Në një postim të AfterParty ditën e sotme, shfaqej Fation Kuqari i cili këndonte një këngë që u mor...

Drama Sara-Bardhi, reagon ashpër ish banori i BBVA kundër Sarës: Ua turp…

Në dramë e re ka nisur në rrjet dalja e papritur e Bardhit nga shtëpia e “Big Brother Vip”...

Fationi përlotet, bën deklaraten që nuk pritej për Heidin pasi doli nga BBVA

Fation Kuqari ishte i ftuar në “Fan Club” pas daljes së tij nga shtëpia e Big Brother VIP. Teksa...

Ka ndjenja për Riken? Fationi befason me deklaraten!

Derisa ishin duke bërë një bisedë Fationi dhe Erjola, kjo e fundit e ka pyetur në lidhje me raportin...

“O bukurosh, hajde dashuri”, Meritoni e puth Fationi nuk përmbahet dhe habit me reagimin

Dy banorët e Big Brother Vip, Meriton Mjekiqi dhe Fation Kuqari kanë shpërthyer në një debat të fortë brenda...

Lidhje dashurie mes Fatjonit dhe Artës? Habit motra e saj: “Si kunat …”

A mundet që mes Artës dhe Fatjonit të lindë një romancë? Disave edhe ju ka shkuar në mendje, megjithëse...

Nuk përmbahet Fatjoni, e puth në buzë Artën

Një dhuratë nga “Vëllai i Madh” për çiftet e shtëpisë me rastin e festës së të dashuruarve ishte qëndrimi...

Banori i BBVA reagon i revoltuar, paralajmëron se do të largohet të shtunën

Mesa Duket Fatjoni dhe Graciano nuk i kanë punët dhe aq mirë në BBV3. Ata janë përfshirë në disa debate,...