Web Analytics

Drama Sara-Bardhi, reagon ashpër ish banori i BBVA kundër Sarës: Ua turp…

Botuar nga: InfoKosova

Në dramë e re ka nisur në rrjet dalja e papritur e Bardhit nga shtëpia e “Big Brother Vip” dhe deklarata me polemika e Sara Gjordenit, ka nisur një zinxhir debatesh dhe reagimesh në rrjet.

Ajo që dimë të themi është se situata mes çiftit është e komplikuar për momentin.

Në postimet e fundit, ndërsa Sara e ruan foton e tij në faqen kryesore të “celularit” personal, Bardhi ende nuk i ka konfirmuar një “follow-back” ish-banores me të cilën nisi një romancë në shtëpinë më të famshme.

Së fundmi Sara ka publikuar në story, një foto nga “followers” e Saj duke i bërë thirrje Bardhit: Bëje follow, mos ki frik.

Lidhur me këtë situatë një reagim ka ardhur edhe nga ish-banori, Fatjon Kuqari i cili “shpërthen” ndaj Sarës duke e quajtur “paturpësi” për vëmendje çdo reagim që po bën.

Shiko foton:

Të FUNDIT