Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Tag: Fiona Gllavica

Djali i ‘Pajteses’ qenka shumë talent! Ajo publikon videon manitëse në Instagram

Aktorja e njohur Fiona Gllavica është tejet aktive në mediat sociale. Fiona është e martuar me Arbnori dhe në jetë...

E shihni të lumtur në serial, por ‘Pajtesa’ na preku të gjithëve me postimin që bëri

Fiona Gllavica është aktorja e njohur e serialit “Çka ka shpija”, pjesë e të cilit është prej shumë sezonesh. Roli...

U bë baba për herë të dytë, kjo foto tregon sa shumë u emocionua burri i ‘Pajtesës’

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e njohur me rolin e...

‘Pajtesa’ bëhet nënë për herë të dytë, kjo është gjinia dhe emri i fëmijës

Aktorja Fiona Gllavica e cila është e njohur për rolin e Pajteses në serialin Cka ka shpija ka dhënë...