Web Analytics

Tag: Jonida Maliqi

Ish e dashura e Romeos ndryshon komplet dukjen, habit me pamjen e re

Artistja e dashur shqiptare, Jonida Maliqi, ka shkaktuar një shumë reaksionesh në rrjetet sociale pasi shfaqi një pamje krejtësisht...

Habit Jonida, flet për raportin me ish te dashurin Romeon dhe akuzat ndaj tij

E ftuar në episodin e dytë të podcastit të ri nga Isli Islami “N’audi”, Jonida Maliqi ka folur për...