Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Tag: Liesa Haxhiasllani

Ka shumë neps, gjithë kohës do të hajë, shoqja e Kiares flet për ‘shtatzëninë’ e Kiares

Prej disa kohësh Kiara po përflitet se është shtatzënë dhe moderatorja i nxiti më shumë dyshimet me deklaratën që...