Web Analytics

Tag: Lind Islami

Pas martesës, Venera dhe Lindi shkojnë në muajin e mjaltit në këtë vend luksoz

Pas dasmës së mbajtur pak ditë më parë, Venera dhe Lindi kanë shkuar për muaj mjalti. Çifti ka zgjedhur...

Martohen dy këngëtarët e njohur të estrades, dalin fotot nga dasma mahnitëse në bregdet

Çifti shumë i dashur për publikun, Venera Lumani dhe Lind Islami i kanë dhënë fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë...