Web Analytics

Pas martesës, Venera dhe Lindi shkojnë në muajin e mjaltit në këtë vend luksoz

Pas dasmës së mbajtur pak ditë më parë, Venera dhe Lindi kanë shkuar për muaj mjalti.

Çifti ka zgjedhur Filipinet për të kaluar ditët e para pas martesës.

Ka qenë Venera ajo që ka publikuar një video ku tregon pamjet përrallore nga plazhi Papaya ku ata ndodhen, mes gjelbërimit dhe ujërave të kaltër të ishujve filipinas.

Ndersa kane marre komente te shumta nga fansat e tyre por edhe miqte e familjaret.

Shiko foton: 

Nga rubrika