Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Tag: Linda Hakaj

Linda Hakaj na prezanton me nënën, qenka kaq e re dhe zonjë

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, asnjëherë nuk ka folur gjerë e gjatë për jetën e saj private. E, megjithatë,...

Nuk e kemi ditur, burri i Linda Hakaj qenka kaq i bukur

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, Linda Hakaj, pak flet e tregon nga jeta e saj private. Ajo që dihet...