Web Analytics

Etiketim: Lola Haradinaj

Lola Haradinaj shfaqet atraktive nga “Suny hill”

Mbrëmë (e enjte) u bë hapja e “Sunny Hill Festival”, ku mijëra persona morën pjesë për të parë nga afër performancën e yllit shqiptar...

Lola duket bukur me këtë fustan nusërie

Lola Haradinaj gjithmonë ka një përkujdesje maximale për paraqitjet fizike.Ajo për ndjekësit e saj pozon në mënyra të ndryshme, e që gjithmonë tërheqë vëmendje.Këtë...

Lola tregon format perfekte para pasqyre

Lola Haradinaj mahnit me pamjen secilën paraqitje.Ajo thekson format trupore perfekte duke u pëlqyer gjithmonë nga ndjekësit.Së fundmi publikoi një video të re ku...

Zonjë e rëndë, Lola Haradinaj shkëlqeu me këtë fustan në dasmën...

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë, ajo është gruaja e politikanit të mirënjohur, Daut Haradinajt.Lola është shumë aktive në...

Lola ndan pamjen perfekte të shtëpisë

Lola Haradinaj në shumë aspekte është pjesë e lajmeve rozë.Ajo me ndjekësit e saj nuk ndalet me poza të ndryshme, ku në çdo kohë...

Lola pozon me trupin si peshk

Lola Haradinaj në të shumtën e kohës merr vëmendje me stilin perfekt që ka.Ajo për ndjekësit gjithmonë poston momente të shumta duke shkëlqyer në...

Lola Haradinaj pozon e zjarrtë me gjoksin jashtë

Lola Haradinaj gjithmonë merr vëmendje me elegancën që ka.Ajo duke pozuar në forma të ndryshme, për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar imazhe të shumta.Këtë...

Lola i bën dedikim të veçantë Dautit për ditëlindje

Daut Haradinaj është ndër të pakt politikan që komentohet në mediat rozë.Gruaja e tij, Lola është ajo e cila e bënë të përflitet në...

Lola Haradinaj po i bënë “konkurrencë” Era Istrefit me lëvizje provokuese...

Lola Haradinaj njihet si bashkëshortja e politikanit Daut Haradinaj, ajo tashmë numëron edhe mijëra ndjekës në Instagram si dhe fansa që e mbështesin.Lola është...

Lola Haradinaj si vajzë e re

Lola Haradinaj, u bë e njohur duke qenë bashkëshortja e politikanit të njohur, Daut Haradinaj.Me bukurinë dhe stilin e saj të veçantë krijoi fansat...

LAJMET MË TË LEXUARA