Web Analytics
Ballina Etiketimet Lola Haradinaj

Etiketim: Lola Haradinaj

Sa me fat Daut Haradinaj, guraja e tij merr vëmendje në...

Lola dhe Daut Haradinaj, janë njëri ndër çiftet më të komentua në mediat rozë. Ata kalojn mjaftë mirë sa edhe lidhja e tyre është për...

Lola shfaqet tejet provokuese në këtë fotografi

Lola Haradinaj është një ndër emrat më te komentuar në mediat rozë. Ajo duke qenë tejet aktive në rrjete socilae, gjithmonë merr vëmendje të madhe. Me...

Lola publikon foto të rrallë të Dautit për ditëlindjen e tij:...

Daut dhe Lola Haradinaj janë një nga çiftet më të përfolura në mediat rozë. Të dy janë mjaft aktivë në rrjete sociale, ku ndajnë imazhe...

Me këtë veshje Lola Haradinaj duket taman zonjë e vërtetë

Lola Haradinaj njihet për stilin unik në veshje. Ajo sjell shpesh fotografi nga përditshmëria ku tregon edhe stilin e bukurin unike që e ka. Këtë e...

Lola Haradinaj shfaqet me shumë stil, pozon me shall “Louis Vuitton”...

Lola Haradinaj është një nga emrat më të përfolur në mediet rozë. Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, nuk mungojnë imazhet e shumta që...

Lola Haradinaj vë në pah linjat perfekte nga palestra

Lola Haradinaj është ndër emrat më të komentuar edhe si moderatore por edhe si bashkëshortja e politikanit Daut Haradinaj. Ajo shpesh sjell postime të ndryshme...

Sa është rritur e zbukuruar vajza e Dautit

Lola dhe Dauti janë një çift mjaft i përfolur në mediat rozë. Dauti veç njihet për rolin e tij në skenën politike, por edhe në...

Ky është fustani i ëndrrave për gruan e Daut Haradinaj

Bashkëshortja e nënkryetarit të AAK-së arrin të jetë në formë të mirë në daljet e saj. Lola Haradinaj së fundi ka publikuar një fotografi veshur...

Bashkëshortja e Dautit e paska gjoksin goxha të madh

Lola Haradinaj tanimë është e njohur për publikun. Bashkëshortja e Dautit ka kohë që është bërë pjesë e pandashme e mediave rozë ,duke u komentuar...

Syzet ia ‘deformojnë’ fytyrën Lola Haradinaj

Lola Haradinaj është njëra ndër grat më të bukura që kanë politikanët kosovarë. Ajo është gruja e politikanit kosovarë, Daut Haradinaj. Me fotografit apo videot të...

LAJMET MË TË LEXUARA