Web Analytics

Etiketim: Lori Hoxha

Kur nis Big Brother Vip 2? Lori Hoxha shuan kureshtjen e...

Producentja e reality show-t “Big Brother Vip”, Lori Hoxha ka treguar se kur pritet të nisë programi që befasoi të gjithë shqiptarët para ekranit...

Shakaja e Donaldit bën Lori Hoxhën të kërcejë përpjetë

Që në Big Brother Donaldi kishte pasion të trembte njerëzit, madje Monikën e ktheu në tabelë ku trembej nga të gjithë.Por duket se...

Si duket Sara shtatzënë me bebin nr.3? Na e tregon Lori.

Sara Hoxha do të bëhet së shpejti nënë për herë të tretë, ajo dhe Ledioni më në fund do të bëhen me vajzë, pas...

A është aq e shtrenjtë sa mendoni? Kaq shpenzoi Lori Hoxha...

Lori Hoxha komentohet shumë për jetën luksoze që ajo bënë, madje kur bashkëbisedon me ndjeksit e saj i bëjnë pyetje rreth jetes luksoze.Paraqitjet e...

Kur Lori e Sara dalin bashkë, të gjithë sytë nga ato

Lori dhe Sara Hoxha janë motrat pronare të Top Chanel.Ato shpesh sjellin dedikime për njëra tjetrën duke treguar raportin e shkëlqyeshëm mes vete.Së fundmi...

Lori Hoxha super elegante, thekson format joshëse në këtë fustan të...

Lori Hoxha është pronarja e Top Chanel.Ajo njihet për jeten e saj luksoze që e shfaq edhe në rrjete sociale.Së fundmi u shfaq super...

Lori Hoxha i plotëson dëshirën Donaldit, i ‘dhuron’ çmimin e madh...

Big Brother Vip ishte një ndër programet më të komentuara ku fitues u shpall Ilir Shaqiri.Si duket kjo gjë i ka mbetur pishman Donaldit,...

Kështu shijon jetë luksi Lori Hoxha

Lori Hoxha postoi disa foto të reja.Ajo u shfaq nga Neë York-u me foto duke kaluar rrugen.Vëmendje merrë me cantat në dorë ku ka...

Lori dhe Romeo bashkë bëjnë namin!

Pa i lëvizur asnjë meritë Instagramit edhe TikTok-u po merr fuqinë e vet në treg jo vetëm në botë por edhe këtu në Shqipëri,...

“Njerëzit të duan vetëm për paratë që ke”, Lori Hoxha i...

Në një komunikim të drejtpërdrejtë me ndjekësit e saj në Instagram, Lori Hoxha u është përgjigjur disa pyetjeve që i janë drejtuar në faqen...

LAJMET MË TË LEXUARA