Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Tag: Luan Jaha

Luan Jaha, babai i Luizit në film flet hapur! Ja çfarë thote për Luizin dhe si sillej Luizi me Oltën në xhirime!

I ftuar  në “Më lër të flas” ka qenë Luan Jaha, së bashku me aktorë të tjerë të filmit...