Web Analytics
Ballina Etiketimet Majk

Etiketim: Majk

Njihuni me tri super-veturat e Majkut

Reperi i njohur kosovar përmes imazheve në Instagram ka treguar luksin e tij. Ai ka vendosur që në këto postime t’i prezantojë veturat e tij...

Djali i Majkit ia “kalon” babit me zërin, kaq bukur këndon

Nga dashuria e Majkut me bukuroshen Majlindën erdhi në jetë biri i tyre Roan. Edhe pse çifti nuk janë bashkë me njëri tjetrin, ata përkujdesën...

Majk na prezanton me ‘dashurinë’ e tij

Ai është një nga artistët e estradës më të pëlqyer dhe kjo fal zërit të tij. Dhe, Majk natyrisht se është aktiv me projekte muzikore...

Majku surprizohet live nga djali në emision

Reperi i njohur Majk, është surprizuar në emision me praninë e djalit të tij Roanit, teksa po fliste për të. Në emsionin “E diela vlenë”...

Majk u largua nga ‘Babastars’? Veprimi i fundit i Ghetto Geasyt...

Ditën e djeshme është aluduar në medie se reperi shqiptar, Majk, është larguar nga labeli ‘Babastars’. Të gjitha këto dyshime filluan pasi kënga më e...

Majk ia kthen Ledrit, çfarë po ndodh

Majk dhe Ledri pas një kohe të gjatë pritet që të realizojnë një këngë të re se bashku Kështu së paku duhet nga një seri...

Emocionon Majk! Uron djalin me fjalët më të ëmbla për ditëlindje

Reperi i njohur shqiptar, Majk, ka zgjedhur fjalët më të emocionuese për të uruar djalin e tij, Roanin, me rastin e ditëlindjes. Ai postoi disa...

Majlinda Zeka feston ditëlindjen, a e uroi Majk?

Ish e dashura e reperit shqiptar, Majk, Majlinda Zeka sot feston ditëlindjen. Me këtë rast urimet ishin të shumta, por urimi i reperit mungoi. Kjo u...

Befason Majk me deklaratën rreth divorcit: Moti u dasht me u...

Çifti më i përfolur në medie, Kim Kardashian dhe Kanye West, ka kohë që i kanë dhënë fund martesës së tyre. Mirëpo, ajo se çfarë...

Majk publikon fotografi i ndaluar nga policia, pastaj i bie pishman...

Majk vazhdon të jetë reperi që për çdo lëvizje të tij flitet në rrjete sociale. Sikurse jeta private, por edhe ajo personale komentohen tej mase,...

LAJMET MË TË LEXUARA