Web Analytics

Majk i revoltuar, reagon ‘ashpër’ në rrjete sociale

Botuar nga: InfoKosova

Majk eshte nje nga reperet me te pelqyer ne vendin tone, kenget e tij menjehere shnderrohen ne hite.

Rep-artisti i njohur Majk në story është shprehur i revoltuar, ai ka shkruar “Njerëz me ego me të madhe se veprat…”.

Mesa duket reperin po e shqetëson diçka dhe andaj ka reaguar kështu.

Artisti ka reaguar edhe shume herë për gjera të ndryshme por asnjëherë i revoltuar ne këtë mënyre, se çka ka ndodh e din vetëm ai./Kosovarja/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT