Web Analytics

Etiketim: Marina Vjollca

Nuk ia la ‘shenjë’ lindja, shiheni trupin ‘peshk’ të Marinës

Marina Vjollca ka vetëm disa muaj që u bë nënë për herë të parë.Ndërsa po mahnit fansat se si po arrin të kthej kaq...

Marina dhe Getoari nisen për një udhëtim, kujt ia lanë ata...

Marina dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashura dhe të komentuara të shoë bizit shqiptar.Ata marrin vëmendje të madhe kudo.Dyshja së fundmi...

Në kartolinën e Krishtlindjeve, Marina Vjollca pozon me të posalindurën e...

Pak javë më parë, Marina Vjollca dhe Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë.Në jetë erdhi një vajzë që i lanë emrin...

Një mami sikur Marina, pas punës menjehërë me përkushtim maksimal për...

Marina Vjollca tashmë ka një vajzë, dhe që në ditët e para të lindjes së saj Marina po përkujedet mjaftë shumë për të.Ajo ngjanë...

Ja çfarë bën Marina pasi e vë në gjumë vajzën e...

Marina Vjollca së fundi është bërë nënë për herë të parë.Moderatoja e suksesshme shqiptare së bashku me reperin Getuari janë bërë prindër të një...

Nuk do ta besoni por kështu duket trupi i Marines pak...

Pak ditë më parë, Marina dhe Getoari ishin çifti që u bënë prindër për herë të parë.Moderatorja e njohur shqiptare solli në jetë një...

Motra feston ditëlindjen, Marina Vjollca e uron me një foto të...

Lira, motra e madhe e Marina dhe Luana Vjollca sot feston ditëlindjen e saj.Përmes rrjeteve sociale, Marina ka uruar motrën dhe këtë ka zgjedhur...

Stilistja me famë botërore i bën dhuratën e ëmbël voglushës së...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.Vajza e çiftit erdhi në jetë më datë 24 nëntor 2021, duke u...

Luana Vjollca ndan fotot e veçanta me Marget dhe Marinën

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë.Ata kanë vendosur që vajzën ta quajnë Marget, një bashkim i emrave të...

Marina Vjollca publikon foton e parë të vajzës së saj

Marina Vjollca ka publikuar fotografin e parë me vajzën e saj pasi u bë nënë për herë të parë ditën e djeshme.Në foto shihen...

LAJMET MË TË LEXUARA