Web Analytics

Geti i bën dhuratë super luksoze gruas së tij Marinës

Botuar nga: InfoKosova

Reperi i njohur, Getoar Selimi, më i njohur si “Ghetto Geasy”, është i njohur për të qenë i rezervuar në lidhje me jetën personale, veçanërisht në aspektin e familjes.

Por, në kohët e fundit, Geti ka bërë një hap të madh duke dhuruar diçka të veçantë për gruan e tij, Marina Vjollcën.

Dhurata e tij nuk është asgjë tjetër përveç një veture BMW XM, një makinë e tipit të rrallë dhe luksoz, e cila tejkalon shifrën e 200 mijë eurove.

Geti dhe Marina, që janë prindër të një vajze të quajtur Marget, janë një çift i dashuruar dhe ky akt i tij tregon dashurinë dhe mirëkuptimin e thellë që kanë ata për njëri-tjetrin.

Ndryshe, disa ditë më parë ata xhiruan një klip të ri në bashkëpunim me këngëtarin Luiz Ejlli, një bashkëpunim që pritet të jetë i suksesshëm për të gjithë të përfshirët.

Shiko foton:

Të FUNDIT