Web Analytics

Tag: Getoar Selimi

Duket më i ri por nuk do besoni sa vite mbushi sot Getoar Selimi

Getoar Selimi është një nga reperët më të njohur në vend. Secilen këngë që ai sjell ndër vite, arrin të...

Getoar Selimi baba i repit, por shihni çfarë i bëri gruaja

Gheto Geasy është ndër reperët më të kërkuar dhe më të dashur nga adhuruesit e muzikës. Ai së bashku me...

Geti i bën dhuratë super luksoze gruas së tij Marinës

Reperi i njohur, Getoar Selimi, më i njohur si "Ghetto Geasy", është i njohur për të qenë i rezervuar...

Geti dhe Marina nga Italia i bëjnë këtë dhuratë vajzës së tyre Marget

Çifti njohur Geti dhe Marina këto ditë ishin në Itali për javën e modës. Përmes disa pamjeve qe moderatorja ka...

Pamje brenda shtëpisë luksoze të Getit dhe Marina Vjollcës

Çifti simpatik Geti dhe Marina jetën e tyre personale mundohen ta mbajnë mjaftë private. Por, ndonjëherë Marina na tregon më...

Marina dhe Geti mahnisin italianët me dukjen në javën e modës në Milano

Çifti simpatik Geti dhe Marina së fundmi ishin të ftuar në javën e modës në Milano. Ata për këtë event...

Me Marinen dhe vajzën në krahë, Geti publikon foton e ëmbël familjare

Rep-artisti i njohur Getoar Selimi është aktiv në mediat sociale, ku publikon momente të ndryshme. Ai së bashku me Marinen...

Çfarë ndodhi me Getoarin dhe Majk. Miqësia e tyre u kris?!

Për një periudhë të gjatë kohe Majk dhe Ghetto Geasy kanë qenë të pandarë nga njëri – tjetri madje...

Geti dhe Marina me kombinim ‘fatal’ (Foto)

Jemi mësuar shumë here që çiftet të kombinohen me veshje kur dalin së bashku. Por për Marinën dhe Getin, duket...

Si e kuptoi Geti që në takimin e parë që do kalonte jetën me Marinën

Moderatorja e njohur dhe e dashur per publikun Marina Vjollca festoi ditëlindjen. Urimet për moderatoren kanë qenë të shumta,...

Çka i ndodhi Ghetto Geasyt pas 6 viteve?

Njëra nga projektet muzikore ka arritur sukses të jashtzakonshëm. Bashkëpunimi “Ajo”, bashkë me reperi Majk ka arritur një shifër të...

Si rrallëherë, Ghetto Geasy publikon foto të Marinës dhe vajzës

Reperi ka thyer akullin me këtë imazh të postuar. Geasy, është tejet i rezervuar sa i përket jetës private, dhe...