Web Analytics
E enjte, 8 Qershor, 2023

Geti dhe Marina me kombinim ‘fatal’ (Foto)

Jemi mësuar shumë here që çiftet të kombinohen me veshje kur dalin së bashku.

Por për Marinën dhe Getin, duket se kjo nuk ka shumë rëndësi.

Marina duket tejet elegante, kurse Geti me kostum sportiv.

Çifti, po shijon bukurit natyrore të Toskanës së bashku me vajzën e tyre./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu