Web Analytics

Si rrallëherë, Ghetto Geasy publikon foto të Marinës dhe vajzës

Reperi ka thyer akullin me këtë imazh të postuar.

Geasy, është tejet i rezervuar sa i përket jetës private, dhe shumë pak jemi mësuar ta shohim në publik me familjen e tij.

Megjithatë, sot ka zgjedhur të postojë një fotografi të veçantë të gruas, Marinës dhe vajzës Marget.

“Vajzat e mia”, shkruan në përshkrimin e imazhit.

E bukur, apo jo?/Kosovarja/

Shiko foton:

Nga rubrika