Web Analytics

Getoar Selimi baba i repit, por shihni çfarë i bëri gruaja

Botuar nga: InfoKosova

Gheto Geasy është ndër reperët më të kërkuar dhe më të dashur nga adhuruesit e muzikës.

Ai së bashku me ‘label-in’ e tij ‘Babastars’ për vite me radhë kanë mbajtur një pozicion tejet të mirë në industrinë e muzikës.

Me muzikë merret qysh në adoloshencë dhe sot e quan vetën “baba i repit”, është i martuar me Marina Vjollcen dhe ka një vajzë.

Çifti jetojnë në Tiranë./Kosovarja/

Të FUNDIT