Web Analytics

Etiketim: Marina Vjollca

Marina Vjollca nuk e heq këtë varëse nga qafa

Prezantuesja e njohur e ekranit, Marina Vjollca, është nga ato personazhe që publiku i pëlqen për çiltërsinë që kanë.Prej vitesh në televizion dhe Marina...

Getoar Selimi poston për herë të parë një foto me të...

Marina Vjollca dhe Getoari i njohur edhe si Ghetto Geasy mirëpritën në jetë fëmijën e tyre të parë në nëntor të 2021.Edhe pse të...

Në pantallona të ngushtë, Marina tregon linjat e saj perfekte

Marina Vjollca, është njëra nga moderatoret më të dashura për publikun.Ajo ka kohë të gjatë që është pjesë ekranit dhe me bukurinë e saj...

Një motër ose vëlla për Marget? Përgjigjet Marina Vjollca

Moderatorja Marina Vjollca dhe reperi Geatoar Selimi u bënë prindër për herë të parë vitin e kaluar, duke mirëpritur në jetë vajzën e tyre...

Marina Vjollca është gati për 2,3,4… fëmijë…

E keni parasysh kur i pyesin mamatë e reja nëse po mendojnë për fëmijë të dytë?Dhe ato thonë jo sepse duan të shijojnë...

Getoar Selimi ndanë imazhin e ëmbël të gruas dhe të bijes

Rrjete sociale e kanë afruar edhe më shumë publikun me personat e njohur, qofshin ata këngëtar, aktor, prezantues, etj.Figurat publike ndajnë në rrjete sociale...

Kësaj pamje të Marinës, Geti nuk do të mund t” rezistojë...

Marina Vjollca, është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun, ajo e udhëheqë emisionin e humorit, Klaniforina, që transmetohet çdo vikend.Përveç talentit në...

Marina Vjollca ndan foton më të ëmblen Marget për festën e...

1 Qershori njihet si Dita Ndërkombëtare e fëmijëve dhe padyshim sot rrjetet sociale janë të mbushura vetëm me pozitivitet.Të gjithë ndajnë foto nga fëmijëria...

E çuditshme! Marina Vjollca publikon video duke ngrënë buzëkuq

Marina Vjollca, cilësohet si njëra nga moderatorët më të dashura për publikun.Ajo po vazhdon të drejtojë një emision humoristik që transmetohet çdo fundjavë.Marina shpesh...

Marina Vjollca shfaqet kaq ndryshe në veshje sportive dhe me grim...

Moderatorja bukuroshe, Marina Vjollca, është gjithmonë në qendër të vëmendjes nga fansat e saj dhe mediat rozë, e karakterizuar gjithnjë si biondja superseksi, ajo...

LAJMET MË TË LEXUARA