Web Analytics

Tag: Melisa Pamuk

Martohet aktorja e njohur turke, ky është bashkëshorti i saj

Aktorja e famshme turke, Melisa Asli Pamuk, u martua fshehurazi me sulmuesin anësor të Lille dhe Turqisë, Yusuf Yazici. Se...