Web Analytics

Etiketim: Mikela Pupa

“Fakti që s’na keni parë bashkë është një…”- Mikela Pupa konfirmon...

Ish-konkurrentja e Për’puthen Mikela Pupa ka nxitur përsëri dyshimet se i ka dhënë fund lidhjes me Erion Kukaj.Pas daljes nga emisioni Mikela dhe Erioni...

Kështu ‘dridhin’ gjoksin Efi e Mikela kur dalin në mbrëmje

Efi dhe Mikela janë bërë shoqe të mira.Megjithëse sa ishin pjesë e Përputhen nuk kishin lidhje kaq të ngushtë ato tani shihen shpesh pranë...

Nuk do të besoni se me kënd po puthet Mikela e...

Mikela ka qenë një prej emrave më të komentuar në media rozë, sa ka qenë pjesë e emisionit “Përputhen”.Por, ajo po vazhdon të komentohet...

U ndanë apo jo? Veprimi i fundit i Mikelës së Për’puthen...

Çifti i preferuar i publikut, Mikela dhe Erioni, vazhduan njohjen pas daljes nga programi.Me disa veprime në rrjetet sociale, u përfol që mes tyre...

Mikela zbulon gjoksin edhe nga vetura

Mikela Pupa u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë Përputhen.Ajo doli cift me Erionin ku lidhja po u shkon...

Reagon Mikela pasi u tha se janë ndarë me Erionin

Mediat rozë para disa ditësh janë pushtuar me lajmin se çifti i “Për’puthen” Erion dhe Mikela janë ndarë.Kjo pasi dyshja kanë fshirë të gjitha...

Kaq ishte, ndahen Mikela dhe Erjoni Përputhen?

Mikela dhe Erjoni dolën çift nga Përputhen ku dukeshin mjaft të dashuruar, aq sa Erjoni i dedikoi edhe këngë “Dashuria”, e nuk lanë intervistë...

Mikela flet troç, tregon se çka ka bërë Efi pas daljes...

Në puntatën e sotme, Efi u rikthye në emision duke folur për emocionet që I ka kaluar gjatë programit të dashurisë.E pyetur nga moderatorja...

Rrushja i dërgon mesazh Erionit: Më pëlqen, do të pres, reagon...

Episode interesante po zhvillohen edhe me pjesmarrësit e Për’puthen, Rrushe Zyba i ka shkruar Erion Kukajt se e dashuron në sy të Mikela Pupës,...

Habit Mikela: Kam qenë e fejuar për dy vite, jetoja me...

Mikela Pupa, ish-konkurrentja e “Për’puthen” ka treguar se ka jetuar rreth dy vite me mamanë e të fejuarit të saj.E ftuar në “E diell”,...

LAJMET MË TË LEXUARA