Web Analytics
Ballina Etiketimet Mimoza Shkodra

Etiketim: Mimoza Shkodra

Mimoza e zjarrtë në rroba plazhi të bardha

Mimoza Shkodra mbetet një femër e dalluar në mediat rozë. Ajo në të shumtën e rasteve kalon në lajm, duke u shfaqur në forma të...

Mimoza kujton një moment nga plazhi

Mimoza Shkodra po e vëren shumë mungesën e plazhit. Këtë e bën të ditur përmes postimeve që bën në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”. Me një veshje...

Mimoza Shkodra po i reklamon floktë apo të pasmet?

Këngëtarja Mimoza Shkodra pas ndarjes nga Seldi Qalliu është bërë një goxha femër, shkruan "InfoKosova". Duket se sa ishte me Seldin ai ishte xheloz dhe...

Cilës bukuroshe kosovare ia mori Mimoza Shkodra të dashurin?

Qëndroi beqare për vite me radhë, nuk pranoi të flasë asnjëherë për jetën e saj private, e në një ditë të bukur vendosi ta...

LAJMET MË TË LEXUARA