Web Analytics
Ballina Etiketimet Mimoza Shkodra

Etiketim: Mimoza Shkodra

Mimoza dhe Shkumbini tregojnë pse nuk kanë bërë dasmë

Së fundmi, Mimoza Mustafa ka treguar se cilat janë ‘5 datat’ më të rëndësishme në jetën e saj. Përballë Liberta Spahiut, këngëtarja tregoi se ajo...

Mimoza Shkodra dëshpëron me pamjen, ish- i fejuari nuk ia la...

Mimoza Shkodra ka kohë që nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor. Megjithatë, paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë. Ndonëse ka...

Mimoza vjen e ‘zjarrt’ pranë liqenit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mimoza Shkodra, po e shijon motin e ngrohtë në vende të bukura. Këngëtarja, së fundi ka ndarë me fansat disa imazhe...

Mimoza Shkodra e dëshpëruar, kujton këngën “Burrat nuk janë si ti”

Ka kohë që Mimoza Shkodra nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor. Shkodra me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram,...

Kështu vishet e grimohet në përditshmëri Mimoza Shkodra

Ka kohë që Mimoza Shkodra nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. Edhe këngëtarja e njohur kosovare, e ka stopuar aktivitetin e saj muzikor. Për...

Merr fund fejesa e tretë e Seldit

Seldi Qalliu i ka dhënë fund fejesës me Sindi Çela. Kjo bëhet e ditur nga miq të ish-çiftit por është Sindi ajo e cila vazhdimisht...

Kaq të bukur i paska prindërit Mimoza Shkodra

Këngëtarja Mimoza Shkodra për herë të parë na ka prezantuar me prindërit e saj. Ajo ka sjellë një imazh bashkë me babai dhe mamin të...

Mimoza Shkodra i thotë: Nuk e prita kurrë prej teje…

Këngëtarja kosovare Mimoza Shkodra është kthyer pas në kohë. Ajo ka ripostuar këngën e para tre viteve ‘E urrej’, një baladë shumë e bukur e...

Mimoza Shkodra më joshse se kurr!

Një nga këngëtaret më të dashura e të preferuara të publikut është edhe Mimoza Shkodra. Ndonëse pandemia ka bërë që për pak kohë ta shuajë...

Mimoza e zjarrtë në rroba plazhi të bardha

Mimoza Shkodra mbetet një femër e dalluar në mediat rozë. Ajo në të shumtën e rasteve kalon në lajm, duke u shfaqur në forma të...

LAJMET MË TË LEXUARA