Web Analytics

Tag: Noizy

Noizy dhe Karim të pandashëm, Loredana habit me foton e fundit

Lidhja e dashurise mes Loredanes dhe futbollistit te njohur Karim Adeyemi komentohet shpesh ne rrjet. Por, një miqësi e fortë...

‘Shokohet’ rrjeti, publikohet video ku shihet Loredana dhe Noizy duke qëndruar në të njëjtën shtëpi

Loredana dhe Noizy kanë pasur bashkëpunim muzikor që ka rezultuar shumë i suksesshëm. Por, dyshja duket që përpos kolgeialitetit kanë...

Do të bëhet nami! Noizy së shpejti do bëhet pjesë e këtij reality show!

Një reality show i ri pritet të nisë së shpejti në ekranin e Vizion Plus. VIP-at do të mblidhen...

Alba nuk po mund ta largoj nga mendja Noizyn bën veprimin e papritur

Ish banorja e ‘Big Brother Vip Kosova’ Alba është shumë e komentuar në median rozë. Ajo ka bërë veprimin e...

Detajet e filmit të Noizy-t dhe Blerim Destanit, pjesëmarrës edhe këngëtarja e moderatori i njohur?

“Trouble Shouters” do të titullohet filmi më i ri i Blerim Destanit, i cili duket se bëri mbarë edhe...

E papritur, prishet shoqëria mes Dafinës dhe Noizyt? Ajo bën veprimin e papritur ndaj reperit

Dafina Zeqiri nuk ka të ndalur, këngëtarja e njohur së fundmi ka nisur një ”spastrim” të Instagramit të saj...

Çfarë po ndodhë? Loredana publikon foto në ‘krahët’ e Noizyt

Loredana sot zgjodhi të publikoj disa fotografi me reperin Noizy. Por me një arsyeje, ajo i uroi ditëlindjen një nga...

Nuk do të besoni sa vite i mbushi sot Noizy

Reperi Noizy, eshte nje nga reperet me te komentuar shqiptar i cili numeron miliona klikime ne projektet e tij...

Në një romancë me Noizy-n? Habit Keisi dhe zbulon si qëndron e vërteta

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Keisi Medini, ishte sot e ftuar në emisionin “Live from Tirana”. Pasi foli pak...

Stresi zbulon arsyen e rrengut me Noizy-n

Stresi në “Mos i bjer me top”, ka sqaruar të vërtetën e rrengut që bëri me Noizy-n përpara se...

“Për pak famë…”, Fifi sapo thumboi Stresin dhe Noizyn?

Këngëtarja e njohur Fifi është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Fifi...

Stresi me diss për Noizyn? (Foto)

Tashmë kryefjala në median rozë në vend është prishja e miqësisë mes reperëve Stresi dhe Noizy. Së fundmi përmes një...