Web Analytics

Do të bëhet nami! Noizy së shpejti do bëhet pjesë e këtij reality show!

Botuar nga: InfoKosova

Një reality show i ri pritet të nisë së shpejti në ekranin e Vizion Plus.

VIP-at do të mblidhen për të jetuar bashkë, por jo në një shtëpi luksoze, por në një fermë gjigante e vendosur në mes të natyrës.

Por, emri që ka besfasuar të gjithë që tashmë u bë e ditur që do jetë pjesë e këtij formati është reperi Noizy.

Çiljeta, Adrola Dushi, Sinan Hoxha do jenë disa nga konkurrentët që do të bëjnë jetën e një fermeri.

VIP-at do kenë sfida dhe nominime gjatë spektaklit dhe jetesa e tyre në fermën më të famshme në Shqipëri do të transmetohet live 24 orë.

Të FUNDIT