Web Analytics
Ballina Etiketimet Oriola Marashi

Etiketim: Oriola Marashi

Të gjithë e shfrytëzojmë kuzhinën për të gatuar, ndërsa Oriola për…

Modelja e dashur Oriola Marashi, ka befasuar me pozat e fundit. Ajo shihet e shtritë mbi banakun e kuzhinës duke marrë poza superseksi, shkruan infokosova. Në...

Oriola ngreh fustanin poshtë për të treguar gjoksin pa sytjena

Oriola Marashi ka postuar disa fotografi nga festa e ditëlindjes. Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi është ndër femrat më të bukura shqiptare. Ajo së fundmi...

Eros Grezda me dedikim romantik për ditëlindjen e Oriolës

Sot feston ditëlindjen njëra prej modeleve shqiptare më të pëlqyera. Bëhet fjalë për Oriola Marashin, e cila u lind më 18 mars të vitit 1996...

Oriola Marashi ‘trondit’ Instagramin me të pasmet dhe gjoksin e saj

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ka arritur përsëri të jetë në qendër të vëmendjes për jetën e saj. Së fundi, ajo ka publikuar disa...

Një nuse si Oriola Marashi, zbulon më shumë se që duhet

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, arrin të jetë në qendër të vëmendjes si për jetën profesionale ashtu edhe për jetën e saj private. Si...

Lum Grezda që e ka, Oriola Marashi provokon keq me fotot...

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, tash e një kohë është duke e shijuar lidhjen e saj të dashurisë me futbollistin, Eros Grezda. Duke qenë...

Në shtrat me këmishë të zbërthyer, modelja shqiptare zbulon aksidentalisht gjoksin

Oriola vjen e zjarrt me fotografinë nga shtrati. Oriola Marashi është e njohur për daljet sensitive në rrjete sociale, për të cilat komentohet shumë. Së fundi,...

Oriola duket kaq e mrekullueshme në fotosesionin e ri që zgjati 13...

Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka sjellë disa imazhe të reja, të cilat i ka shpërndarë me fansat e saj në rrjetet sociale. Bukuroshja ka...

Oriola Marashi tregon raportet me kunatin

Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Ata janë parë kudo së bashku, madje nuk...

Nuk mund ta besoni se me kë po shoqërohet Oriola Marashi

Bukuroshja shqiptare Oriola Marashi njihet për linjat e saj perfektë. Ajo shpesh herë pozon për marka të ndryshme si Gucci, shkruan InfoKosova. Së fundmi, Oriola ka...

LAJMET MË TË LEXUARA