Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Mbajeni frymën, Oriola Marashi mahnit rrjetin me fotot në bikine

Prania e Oriola Marashit në mediat rozë nuk po zbehet, veçanërisht për shkak të postimeve të saj tërheqëse dhe të nxehta.

Së fundmi, ajo ka shtuar një tjetër kapitull në librin e postimeve provokuese me një fotografi në bikine të ndarë në ‘Instastory’.

Fotografia shfaq Oriolën e veshur me një bikini të markës “Guess”, për të cilën ajo është edhe modelja zyrtare.

Ky postim ka shkaktuar një reagim të fortë në rrjetet sociale, duke bërë që ndjekësit e saj të mbajnë frymën dhe të mahniten nga bukuria dhe stilizimi i saj në këtë fotografi tërheqëse.

Shiko fotot:

Të fundit