Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

Tag: Pranvera Osdautaj

Çifti i njohur i TikTok-ut, Marjani dhe Pranvera po bëhen prindër, publikojnë videon emocionuese

Pranvera dhe Marjani janë çifti i njohur që kanë rrëmbyer zemrat e publikut me videot e tyre në Tik-tok. Çifti...