Web Analytics

Etiketim: Ronela Hajati

Ronela ka një përgjigje për të gjithë që e kritikuan për...

Artistja Ronela Hajati fitoi çmimin e parë në Festivalin e Këngës në RTSH, kështu, “Sekret” udhëton për në kontekstin muzikor “Eurovision”, në Torino, Hajati...

Komentuesi e quan “lop holandeze”, kjo është përgjigja epike e Ronela...

Ronela Hajati është një nga yjet e showbizit që njihet për drejtpërdrejtshmërinë e saj.Nuk janë të rralla rastet kur këngëtarja iu përgjigjet ofendimeve të...

Fitorja e Ronela Hajatit, reagon Aurela Gaçe: Edhe për Rona Nishliun...

Ronela Hajati do të përfaqësojë Shqipërië në Eurovision pasi mori fitoren në edicionin e 60-të të Festivalit të Këngës, “Sekreti” titullohet kënga e saj,...

Ronela Hajati do të na përfaqësojë në Eurovision, por ky është...

Mbrëmjen e djeshme ( e mërkurë) u mbajt finalja e Festivalit të 60-të të Këngës në RTSH dhe fituese u shpall Ronela Hajati.Këngëtarja do...

“Ku është kënga?” Ish-fituesja e Festivalit të RTSH-së ironizon Ronela Hajatin...

Ronela Hajati do të shkojë në “Eurovision” artistja u shpall fituese e Festivalit të Këngës, mbrëmjen e djeshme, ku ajo konkurroi me këngën “Sekreti”.Mirëpo, ashtu...

Ju sigurojmë që më të bukur se kaq nuk e keni...

Ronela Hajati është këngëtare e cila nihet se nuk ka fare komplese.Ajo shpeshherë komentohet për paraqitjet e saj, e sidomos për linjat trupore,e në...

Ronela Hajati merr vëmendje me kostumin elegant me trëndafil të madh...

Ronela Hajati kujdeset përherë që të duket bukur.Këngëtarja shqiptare edhe së fundmi është kujdesur goxha shumë për paraqitjen e saj të radhës.Si rrallë herë...

A e keni parë ndonjëherë Ronelen në komplete kaq ‘serioze’

Ronela Hajati është shfaqur e veshur më ndryshe në foton e fundit.Ajo si rrallë herë shihet veshur me komplete të gjata që po e...

Ronela Hajati shkëlqen me paraqitjen e saj në tapetin e kuq

Ronela Hajati, është këngëtare me një stil mjaftë të veçantë dhe unik.Shpesh herë ajo komentohet për paraqitjet e saj dhe për linjat përfekte që...

Me foton e fundit Ronela mahniti fansat

Ronela Hajati po sjell fotografi të shumta në Instagram.Ajo përpos zërit e këngëve të bukura pëlqehet edhe për bukurinë fizike, shkruan InfoKosova.Së fundmi mori...

LAJMET MË TË LEXUARA