Web Analytics

Kur ke puthur për herë të fundit dhe kë? Habit Ronela: “Ishte një çun që…”

Botuar nga: InfoKosova

Mesa duket për Ronela Hajatin paska kaluar goxha kohë që kur ajo ka puthur një djalë për herë të fundit.

E ftuar në emisionin “Në majë të gjuhës”, këngëtarja u pyet se kur ka puthur për herë të fundit një djalë.


E vendosur pak në siklet, ajo tha duke qeshur:

“Një kohë e cila tashmë flitet vetëm në legjenda, janë gojëdhëna! Çun ka qenë, pranueshëm ishte, po hajt mo!”

Shiko videon:

Të FUNDIT