Web Analytics
Ballina Etiketimet Ryva Kajtazi

Etiketim: Ryva Kajtazi

Ryva Kajtazit s’ia kalon askush për elegancë

Këngëtarja kosovare Ryva Kajtazi po merrë vëmendje me paraqitjen e saj kohët e fundit. Ndonëse është nënë e dy fëmijëve por pamja e saj e...

Ryva Kajtazi me vajzën veshin pizhamet e njëjta

Këngëtarja kosovare Ryva Kajtazi ka pak muaj që është bërë nënë për herë të dytë. Ryva jo rrallë herë sjellë imazhe të vajzës e djalit...

Brenda apartamentit luksoz të Ryva Kajtazit

Ajo është prej vitesh e pranishme në estradën shqiptare dhe njëra prej këngëtareve më të admiruara. Bëhet fjalë për Ryva Kajtazin, e cila tashmë ka...

Ryva prezanton djalin në ditëlindjen e vajzes

Ryva Kajtazi mbetët një këngëtare e dalluar në mediat rozë. Duke qenë e afërt me përcjellesit e saj, mbetet aktive në forma të ndryshme. Derisa dje...

Në ditëlindjen e bukur të Dorelës, vajzës së Ryva Kajtazit

Vajza e këngëtares Ryva Kajtazi, feston katër vjetorin e lindjes. Dorela, është fëmija i parë i këngëtares dhe aktores së njohur, e cila sjelli shumë...

Nuk do ta besoni si dukej Ryva Kajtazi para shumë vitesh

Të famshmit shqiptarë shpesh bëhen nostalgjik për të kaluarën dhe kështu herë pas here ndajnë imazhe nga arkiva. Një gjë të tillë së fundmi e...

Ryva Kajtazi ka sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjet...

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore dhe argëtuese, Ryva Kajtazi feston sot ditëlindjen. Ryva është një prej këngëtareve të dalluara, jo vetëm në muzikë, por...

Ryva Kajtazi vishet si kurrë më parë

Është bërë nënë së fundi, por po duket në top formë, e edhe profesionalisht është mjaft prezente. Ryva Kajtazin e pamë në pjesën më të...

Kështu i shijon rrezet e diellit Ryva Kajtazi

Ryva Kajtazi njihet për stilin e saj të bukur. Secilën foto që e sjell me rroba nga më të ndryshmet pëlqehet nga publiku. Së fundmi ka...

Kaq shumë ka ndryshuar Ryva me stilin e ri

Ryva Kajtazi është një ndër femrat që gjithmonë dallohet me stilin që ka. Këngëtarja shpesh është pjesë e lajmeve rozë, për fotot e veçanta që...

LAJMET MË TË LEXUARA