Web Analytics

Tag: Ryva Kajtazi

Ryva sjell pamje nga pushimet me familje, vëmendjen e merrë bashkëshorti i saj

Ryva Kajtazi, e njohur për talentin e saj artistik, ka vendosur të ndajë disa pamje të rralla nga pushimet...

Vajza e Ryva Kajtazit qenka rritur kaq shumë, ja sa vite i mbushi

Ryva Kajtazi eshte je nga artistet me te talentuara shqiptare. Ajo dikur ishte aktive ne muzike ndersa sot e shohim...

Si rrallë herë Ryva Kajtazi sjell foto me bashkëshortin

Këngëtarja e njohur Ryva Kajtazi është mjaftë aktive në mediat sociale. Ndonëse Ryven e kemi parë rrallë që publikon foto...

Ryva Kajtazi ndërron profesion? Ja me çfarë po merret tash

Këngëtarja dhe aktorja e njohur kosovare është bërë dy herë nënë, por kjo nuk e ka ndaluar atë që...

Ryva shkon në pushime në Dubai, sjell foto të ‘nxehta’ duke treguar format trupore

Këngëtarja e aktorja e njohur kosovare Ryva Kajtazi po i reziston moshës. Edhe pse 43-vjeçare po kujdeset të shfaqet provokuese...

Ryva vishet nga koka tek këmbët në të kuqe, mahnit me dukjen super elegante

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo tashme eshte perkushtuar me shume ne aktrim...

Ryva nënë e dy fëmijëve, por shfaqet me fustan të hapur duke vënë në pah gjoksin

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim...

Ryven e surprizojnë fëmijët derisa ishte në skenën e teatrit

Ryva Kajtazi kohës së fundit është aktive në skenën e aktrimit. Ajo ka ndarë me ndjekësit një moment shumë të...

Ryza Kajtazi një damë e vërtetë, merrë vëmendje me pallton që ka veshur

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim...

Ryva është martuar dhe ka fëmijë, por ka një burrë në Big Brother që ia ka marrë zemrën asaj

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë. Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim...

Si rrallë herë, Ryva Kajtazi publikon foto krah bashkëshortit

Artistja e njohur Ryva Kajtazi në mediat sociale ndanë edhe momente nga jeta private e saj. Ajo para disa orësh...

A e keni parë ndonjëherë Ryva Kajtazin në dimija, kaq nuse e bukur po duket!

Ryva Kajtazi së fundmi u shfaq si nuse në rrjete sociale. Ryva për herë të parë publikon fotografi si nuse...