Web Analytics

Ryza Kajtazi një damë e vërtetë, merrë vëmendje me pallton që ka veshur

Botuar nga: InfoKosova

Ryva Kajtazi është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo e ka provuar veten edhe në aktrim dhe duket se është shumë e zonja.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E në fotografinë e fundit, Ryva Kajtazi po duket si një damë e vërtetë./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT