Web Analytics

Etiketim: Semi Jaupaj

Ermali ironizon me Semin: Ajo nuk mundi ta shpëtonte Donaldin tani...

Trekëndëshi Bora Beatrix dhe Donald po vazhdon të komentohet.Menjëherë pasi Semi shoqja e Bora doli nga shtëpia Donaildi filloi lidhjen me Beatrix.Ermal Mamaqi si...

Me komplete të shkurtra Semi kaq provokative

Semi Jaupaj mori më shumë famë nga pjesëmarrja në shtëpine Big Brother.Si brenda edhe jashtë po komentohet për veshjet e saj super të shkurtra.Ajo...

Më në fund! Semi “hakmerret” ndaj Beatrixës dhe Donaldit- bën veprimin...

Bora Zemani u bë personazhi më i përfolur në mediet rozë.Ajo ka vendosur që vitin 2022 të fillojë duke larguar disa njerëz nga rrjetet...

Semi shfaqet super atraktive në foton e fundit

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Semi Jaupaj ka marrë përsëri vëmendjen e medieve rozë.Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale ajo ka postuar një...

Semi atraktive veshur me fustanin e shkurtër ngjyrë vjollce

Semi Jaupaj po publikon së fundmi video ku shfaqet atrktive.Ajo vë në pah linjat perfekte veshur me rrobat më të bukura.Së fundmi ajo ka...

Me këto lëvizje, Semi vë në pah të pasmet me mini...

Semi Jaupaj po shfaqet mjadt atrktive pas daljes nga shtëpia e Big Brother.Si mysafire në edicionet e Big Brother ajo po shfaqet me veshjet...

Donaldi kërkoi një dhomë pa kamera me Beatrixën, reagimi i Semit...

Çifti Donald-Beatrix vazhdojnë të jenë dyshja më e komentuar në mediet rozë.Donaldi mori gjithë vëmendjen mediatik, kur mbrëmë dëshiroi që të jetë në një...

Semi tregon gjoksin nga afër

Semi Jaupaj që kur doli nga shtëpia e Big Brother nuk po i ndal fotografit e reja.Ajo pozon mjaft atraktive në shumicën prej tyre.Së...

Postimi i fundit i Semit shqetësues

Semi Jaupaj është banorja që qëndroi pothuajse 50 ditë në shtëpinë e Big Brother VIP.Ajo u përmend sa qëndroi brenda shtëpisë për raportin me...

Çfarë po ndodh me Semin? Shfaqet në gjendje jo të mirë...

Ish-banorja e “Big Brother Vip”, Semi Jaupaj vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediet rozë edhe pse nuk është më pjesë...

LAJMET MË TË LEXUARA