Web Analytics

Tag: Teuta Krasniqi

Uau! Afrona Dika pëlqen buzëqeshjen e Teuta Krasniqit

Dramat në familjen e Bleros nuk kanë të ndalur. Prishjet dhe rregullimet e raporteve te ta, janë publikë për ndjekësit...

E çuditshme! Për këtë detaj, Teuta Krasniqi po krahasohet me vajzën e saj!

Teuta Krasniqi është rikthyer fuqishëm në ekran. Ajo ditët e fundmit po komentohet për paraqitjen e saj në publik. Në disa...

Teuta Krasniqi mahnit me paraqitjen e fundit, merrë vëmendje me veshjen

Teuta Krasniqi është një ndër aktoret më të dashura shqiptare. Ajo ka shumë vite në skenë ku është pëlqyer për...

Teuta Krasniqi zbulon se ende e thërrasin ‘Sarandë’ madje edhe në institucione

Aktorja Teuta Krasniqi është bërë e njohur në publik me rolin e Sarandës tek seriali Kafeneja Jonë. Edhe pse kanë...

E përmendnin në Big Brother si ish bashkëshortja e Bleros, Teuta tregon a i pengonte

Aktorja Teuta Krasniqi është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave, veçanërisht pas deklaratave të saj të fundit në...

Teuta Krasniqi vishet si ‘kukull’, befason me fotot e fundit

Teuta Krasniqi është e njohur për talentin e saj si aktore në skenën vendase, por gjithashtu është e njohur...

E veshur në fustan të kuq e me pozë nga mbrapa, Teuta lë prapa edhe vajzat e reja

Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të talentuara shqiptare. Gjatë karrieres së saj ajo ka marrë pjesë në shumë...

Teuta Krasniqi publikon foton e ëmbël krah prindërve dhe fëmijëve të saj

Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të talentuara shqiptare. Ajo ka marrë pjesë në role të ndryshme duke u...

Teuta Krasniqi na prezanton me një pjesë të shtëpisë së re luksoze, e ka rregulluar kaq bukur!

Teuta Krasniqi është aktorja e dashur shqiptare e cila gjithmonë shënon suksese me rolet e saj. Por, Teuta shpesh komentohet...

Teuta Krasniqi na prezanton me kojshiken e saj bukuroshe: Kam kojshiken për merak

Teuta Krasniqi është një nga aktoret më të mira shqiptare. Së fundmi Teuta ka filluar të jetë goxha aktive në...

Ka një vajzë me të, Blero befason me deklaratën për ish gruan Teuta Krasniqin

Blero ishte së fundmi i ftuar në emisionin 'E diela jonë' ku foli goxha për jetën private. Ai foli edhe...

A ju kujtohet Bubulina, motra e Teuta Krasniqit? Ja sa shumë ka ndryshuar ajo!

“Elementi i 5të” është kënga e saj më e famshme, ani pse ka edhe shumë të tjera, të cilat...