Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Të gjitha gratë do ta donin një urim ashtu si Meda ia bëri gruas së tij për ditëlindje

Bashkëshortja e Medës feston ditëlindjen, nuk mungon urimi për të.

Meda dhe Lulja janë nja nga çiftet më të komentuara të mediave rozë.

Sot në ditëlindjen e Lules, Meda tregoi edhe njëherë dashurinë që ka për të përmes një urimi.

Meda në një postim me Lulen ndër tjera shkruan “Urime edhe 100 të lumtura bashkë me ne më e dashura jonë….Të duam shumë”.

Lulës i dëshirojmë edhe shumë vite të lumtura së bashku me Medën dhe fëmijët./Kosovarja/

Shiko foton:

Të fundit