Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Tha që është shumë herët por Alba afrohet kaq shumë me Azemin, madje i bën edhe masazh!

Azemi ka disa Prime qe ka shprehur pelqimin per banoren bukuroshe Alba Vukaj.

Alba dhe Azemi po vazhdojnë të jenë të afërt me njëri-tjetrin.

Së fundmi, Azemi i ka kërkuar Albës t’i bëjë pak masazh të kokës, dhe këtë, ajo e pranoi me shumë dëshirë.

Teksa Alba po ia masazhonte kokën Azemit, ai u relaksua dhe kjo vërehet edhe në videon e mëposhtme.

Shiko videon:

Të fundit