Web Analytics

Tre banorët më të përfolur futen sot në shtëpine e Big Brother Vip Kosova

Botuar nga: InfoKosova

Deri afer finales se madhe ish banoret e BBVK do te futen ne shtepi per 24 ore per ti shoqeruar finalistet.

Pas Brikendës dhe Monikës, banorët e radhës që do futen në shtëpi janë Alba, Blero, Ardi dhe Mirdoni.

Blero rikthehet në shtëpinë më të famshme në vend pasi la lojën në gjysmë për shkaqe personale, ndërkohë Alba, Ardi dhe Mirdoni, arritën të qëndrojnë brenda për një periudhë goxha të gjatë.

Të gjithë ish-banorët po futen në shtëpi për t’i rikthyer bashkë kujtimet që i nisën nga dita e parë.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT