Web Analytics

U përfol se i’u kthye ish të dashurës sapo doli nga BBVK, reagon Ardi

Botuar nga: InfoKosova

Ardi Gashi është ish banori i Big Brother Vip Kosova i cili bashkë me Mirdonin arritën të shkojnë deri në gjysmë finale.

Mirëpo, Ardi së fundmi është përfolur në rrjete sociale për jetën private.

Në TikTok ishin shpërndarë disa foto të një vajzë ku thuhet se ishte ish e dashura e Ardit dhe se ai është bërë përsëri bashkë me të pasi doli ga BBV.

Mirëpo, pak minuta më parë Ardi reagoi duke thënë se kjo nuk është e vërtetë dhe se i vjen keq për vajzat që i janë publikuar fotot pasi as nuk i njihte./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT