Web Analytics

U tha se Blerim Destani dhe Arta Kabashi janë në lidhje, zbulohet e vërteta

Botuar nga: InfoKosova

Këto ditë flitej për një lidhje mes këngëtares Arta Kabashi dhe aktorit të mirënjohur, Blerim Destani.

Pas deklaratve të Arta Kabashit se është në lidhje me një person të njohur, u raportua ne pretendimet se ky person është Blerim Destani.

Dyshja e kanë mohuar lajmin dhe lidhjen, e cila është vetëm një thashethem klishe.

Mbetet te shihet nese Arta do ta zbuloj personazhin e njohur me te cilin eshte ne lidhje./Kosovarja/

Të FUNDIT