Web Analytics

U tha se është shtatzanë, Dafina habit me postimin

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e talentuar shqiptare, Dafina Zeqiri, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një seri fotografish të reja nga stërvitja e saj në palestër.

Përmes InstaStory, Dafina ka treguar se është shumë e përkushtuar ndaj rregullit të saj të fitnesit dhe kujdesit për trupin.

Në një nga imazhet, ajo ka shfaqur muskujt e saj të barkut të tonifikuar, veshur me një kombinim të lezetshëm të getave dhe një bluzë të shkurtër të palestrës.

Fotografia reflekton një dedikim dhe përkushtim ndaj një jete të shëndetshme dhe formës fizike, të cilat janë të dukshme në paraqitjen e saj.

Dafina nuk është vetëm një këngëtare e suksesshme, por edhe një ikonë e stilit dhe shembull për shumë të rinj dhe të reja që aspirojnë të kenë një trup të bukur dhe të shëndetshëm.

Vazhdimësia e saj në palestër dhe rutina e përditshme e stërvitjes janë tregues të një disipline dhe një mënyre jetese që promovon vetëkujdesin dhe mirëqenien.

Shiko foton:

Të FUNDIT