Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

U tha se është shtatzënë, reagon Luana Vjollca

Një video e Luana Vjollcës mëngjesin e sotëm ku shfaqej me barkun e fryrë bëri xhiron e rrjetit.

“Nga ushqimi apo shtatzënë?” kjo ishte pyetja provokuesë që moderatorja iu drejtoi ndjekësve dhe ia arriti qëllimit.

Të shumta ishin komentet, ndonëse sigurisht kjo ishte një shaka e Luanës.

Në lidhje me këtë video, Vjollca ka shfrytëzuar momentin për të dhënë një mesazh pr të gjiitha vajzat.

“Dua të lajmëroi se trupi im nuk është perfekt! Kur ha shumë më ndodh përherë kjo fryrja që besoj i ndodh shumë gocave të tjera dhe është kaq e bukur .

Drejtuar të gjitha gocave me bark jeni super të bukura dhe ju dua të gjithave!!”, shprehet Luana Vjollca përmes postimit.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu