Web Analytics

Etiketim: Luana Vjollca

Luana Vjollca shofere që ka një mesazh interesant për këmbësorët

Nga një moderatore e suksesshme, ajo ka provuar veten edhe në muzikë.Bëhet fjalë për prezantuesen e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca e cila merr...

Boll her dreq: Luana tregon se me çfarë e bezdisë Marinën

Luana vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale ku poston imazhe të ndryshme jeta profesionale dhe përditshmëria.Së fundi, përmes një fotografia ku është...

Luana bën ndryshim në dukje dhe po bën dritë

Luana Vjollca bëri një ndryshim në pamje.Ajo ka zgjatur flokët dhe ka lyer që po e bëjnë të duket më ndryshe.Derisa u pëlqye shumë...

WOW! Krahasimi i Luana Vjollcës me motrat Kardashian bie në sy...

Luana Vjollca njihet si një nga femrat shqiptare me format terheqese dhe stil unik në paraqitje.Kjo ka bërë që ajo shpesh të krahasohet me...

Luana ndryshon lukun, nuk po njihet më

Luana Vjollca, është padyshim vajza e rrjeteve sociale, karrierën e nisi si velinë, por më pas ajo zgjodhi të jetë edhe prezantuese.Me talentin dhe...

Luana Vjollca merr vëmendje nga bregdeti teksa tregon gjoksin

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca mbetet ndër emrat më të komentuar në media rozë.Biondina njihet edhe si një femër me linjat tërheqëse dhe një...

Thumbon Luana Vjollca: Nuk mbulohet dielli me shoshe

Që kur u mbyll faqja e saj në Instagram “Shiko Kush Luan”, Luana Vjollca duket se po hedh thumba ndaj ish-drejtuesit e saj.Pasi dha...

Luana Vjollca mesazh për ish-drejtuesit e saj? Jam një kalorëse

Mbrëmjen e djeshme është konfirmuar se faqja në Instagram e programit “Shiko Kush Luan” është fshirë duke u zëvendësuar me atë të programit më...

Çfarë i ka bërë kështu gjoksit Luana Vjollca?

Nga një moderatore e suksesshme, ajo ka provuar veten edhe në muzikë, bëhet fjalë për prezantuesen e njohur nga Shqipëria, Luana Vjollca e cila...

Programi i ri i Sara Hoxhës nis fuqishëm me 100 mijë...

Luana Vjollca mesa duket vulosi përfundimisht largimin e saj nga Top-Channel.Kryefjala.com ka zbuluar se faqja e “Shiko Kush Luan” në Instagram, e cila ka...

LAJMET MË TË LEXUARA