Web Analytics
E premte, 14 Qershor, 2024
18.8 C
Pristina

Tag: Luana Vjollca

Luana zbulon arsyen e ‘çuditshme’ pse refuzon të japë intervista

Moderatorja e njohur Luana Vjollca gjatë ditës së djeshme ka zgjedhur të komunikojë me ndjekësit e saj në Instagram...

Kur askush se priste, Luana Vjollca jep lajmin e papritur

Në këtë periudhë kur shumë emisione po mbyllen sezonin dhe shikuesit presin për surpriza të reja, Luana Vjollca ka...

Luana Vjollca përfundon në spital, kjo është gjendja e saj

Luana Vjollca, një prej personazheve më të komentuara në showbiz-in shqiptar, ka bërë të njohur gjendjen e saj aktuale...

Luana Vjollca shqetëson të gjithë me këtë foto, ka përfunduar në këtë gjendje

Moderatorja e njohur Luana Vjollca, gjithmonë e përkrahur për paraqitjen e saj të jashtme, ka nxituar reagime të shumta...

Luana Vjollca habit me veprimin, del dhe ec zbathur në mes të rrugës

Luana Vjollca, personalitet i njohur në skenën muzikore dhe si moderatore në median shqiptare, ka demonstruar ndjenjën e saj...

Luana ngushtin bluzën e vë në pah gjoksin, mahnit ndjekësit me foto atraktive

Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, së fundmi ka nisur t’i pëlqejë shumë librat. Këtë e ka bërë të ditur vetë...

Habit Luana Vjollca, i bën diss “Fermës së vipave”

Luana Vjollca është ndër moderatorët më të komentuara në media rozë dhe jo vetëm. Ajo para pak minutave ka postuar...

A e keni vënë re? Ja veprimi që Luana Vjollca bën në çdo program pavetëdije!

E njohur si një nga moderatoret më të dashura, plot energji dhe shumë solare, ajo na ka lënë një...

A e keni njohur motrën e vogël të Luanes? Publikon si rrallë herë video me të!

Luana Vjollca është mjaftë aktive në mediat sociale. Mbremë ishte një festë për familjen Vjollca ku darkuan deri në orët...

Publikohen bisedat private mes Edones dhe Luanes, ja çfarë folën mes vete

Edona James ka treguar për mbështetjen që ka marrë nga VIP-at shqiptarë. Edona James ka qenë e ftuara në emisionin...

“KOSOVA është Serbi!”, do habiteni si i përgjigjet Luana Vjollca ndjekësve nga Serbia

Moderatorja Luana Vjollca, ka bërë një urim të veçantë për Ditën e Pavarësisë së Kosovës, duke shprehur mbështetjen e...

I thanë se ngjanë me Luanen, Edona James i bën komentin e papritur moderatores

Edona James është ish banorja e Big Brother Vip Kosova 2 e cila mori shumë vëmendje. Ajo theu rekordet në...